601 768 777601 624 740
biuro@karo-poznan.pl

Systemy YAWAL - okna aluminiowe

Okna dla wymagających

YAWAL jest jedną z najbardziej cenionych na polskim rynku marek dostarczających aluminiowe systemy okienne, umożliwiające produkcję okien o szerokim zastosowaniu. Są to m.in.: okna do zabudowy zewnętrznej z wysokim współczynnikiem izolacji termicznej, przegrody wewnętrzne z profili aluminiowych jednokomorowych, przeszklenia o dużych powierzchniach, okna podawcze. Okna aluminiowe YAWAL to produkty klasy PREMIUM, kierowane do klientów poszukujących rozwiązań charakteryzujących się świetnymi parametrami w zakresie izolacyjności cieplnej, bezpieczeństwa i wytrzymałości.

Okna aluminiowe z Poznania

Z jakich profili aluminiowych marki YAWAL korzystamy?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w ofercie firmy Karo udostępniamy okna wykonane z użyciem systemów YAWAL, takich jak:

  • HST DP180: System okienno-drzwiowy do wykonywania konstrukcji podnoszono-przesuwnych zapewniający bardzo dobrą izolacyjność cieplną. Umożliwia tworzenie dużych przeszkleń i montaż z płynnym przejściem w fasadę.
  • YAWAL TM 77: System okienny składający się z trójkomorowych profili aluminiowych, które przedzielone są przekładką termiczną. Świetne parametry techniczne (skuteczna izolacja termiczna i akustyczna) pozwalają tworzyć szczelne i bezpieczne przegrody zewnętrzne.
  • YAWAL TM 102: System wyróżniający się bardzo wysokimi parametrami termoizolacyjnymi. Idealny do tworzenia okien i witryn, również w dużych rozmiarach, spełniających wymogi budownictwa pasywnego.

Dlaczego warto wybrać okna YAWAL?

  • Energooszczędność. Okna z profilami YAWAL to nowoczesne rozwiązania charakteryzujące się parametrami technicznymi, które sprawdzą się nawet w najbardziej wymagających projektach. Ich wykorzystanie to skuteczny sposób na zatrzymanie ciepła w budynku i zmniejszenie kosztów ogrzewania.
  • Możliwość dopasowania. Klienci mogą liczyć nie tylko na dopasowanie rozmiaru czy działania systemu, ale też sposobu wykończenia okna. Udostępniamy szeroki wybór wariantów kolorystycznych, w tym kolory strukturalne, drewnopodobne i kolory z palety RAL.
  • Wszechstronne zastosowanie. Produkty marki YAWAL to wysokiej jakości systemy pozwalające na tworzenie przeszkleń do zabudowy wewnętrznej i zewnętrznej. Są trwałe, wszechstronne i eleganckie, dzięki czemu sprawdzają się w budynkach o różnym przeznaczeniu.

opinie

nasi klienci o nas
39
LAT
DOŚWIADCZEŃ
1634
ZREALIZOWANYCH
ZLECEŃ
97
% ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW
nasi partnerzy
Aliplast - logo
Selt - logo
Winkhaus - logo

potrzebujesz wyceny?

Wypełnij poniższy formularz    Załącz plik (tylko w PDF i max 30 MB)


    Copyright © 2024 KARO ZPHU KASPRZYK R. Wszelkie prawa zastrzeżone.