601 768 777601 624 740
biuro@karo-poznan.pl

Drzwi aluminiowe (PPOŻ) - Poznań

Stawiamy na sprawdzone rozwiązania - producent drzwi aluminiowych KARO

Dla naszych klientów mamy bogatą ofertę drzwi z profili aluminiowych m.in. firm ALIPLAST oraz MORAD, które są bardzo cenione na rynku za wysoką jakość i trwałość. To rozwiązania o wszechstronnym zastosowaniu — świetnie sprawdzą się zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i komercyjnych czy użyteczności publicznej. Produkujemy drzwi wejściowe, zewnętrzne, wewnętrzne i przesuwne, a dzięki posiadanym certyfikatom (m.in. EI60, EI30, RC3) również drzwi aluminiowe przeciwpożarowe i antywłamaniowe.

Nowoczesne i szyte na miarę drzwi aluminiowe - Poznań

Na każdym etapie produkcji, od selekcji materiałów aż do końcowego wykończenia, dbamy o wszystkie szczegóły, tak by nasze produkty spełniały najwyższe standardy obowiązujące w branży. Przy realizacji zamówień uwzględniamy też indywidualne życzenia i potrzeby, dzięki czemu dostarczamy drzwi idealnie dopasowane do danego projektu.

Co wyróżnia nasze drzwi aluminiowe?

NOWOCZESNOŚĆ

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i rozwiązań technologicznych wszystkie modele z naszej oferty wyróżniają się wyglądem, wytrzymałością i świetnymi parametrami technicznymi. Na przykład nasze drzwi przeciwpożarowe aluminiowe skutecznie ograniczają przepływ energii cieplnej i spełniają wymogi dla stolarki przeciwpożarowej.

ESTETYKA

Niezależnie od tego, czy są to drzwi aluminiowe przeciwpożarowe, czy przeszklone drzwi przesuwne, wszystkie nasze modele charakteryzuje elegancki wygląd, który możemy dopasować do oczekiwań klienta. Mnogość profili, a także dostępnych kolorów i lakierów drewnopodobnych to gwarancja zadowolenia z zakupów.

IZOLACYJNOŚĆ TERMICZNA

Przeszklone drzwi przesuwne wpuszczają do wnętrza dużo dziennego światła, zapewniając jednocześnie świetną izolację termiczną. Trójkomorowa budowa profili, specjalne wkłady termiczne i odpowiednio dobrane szyby pozwalają na tworzenie konstrukcji o bardzo dobrym współczynniku przenikania ciepła. W ofercie mamy również systemy drzwiowe, które można stosować w budownictwie pasywnym.

BEZPIECZEŃSTWO

Drzwi aluminiowe przeciwpożarowe i antywłamaniowe to inwestycja w bezpieczeństwo budynku. Dzięki wykorzystaniu technologii gwarantującej szczelność ogniową i odpowiednią klasę dymoszczelności dostarczamy rozwiązania spełniające wymagania związane z ochroną przeciwpożarową w budownictwie. Odporność ogniowa naszych drzwi potwierdzona jest stosownymi certyfikatami (EI30, EI60 oraz EI120).

Dlaczego warto wybrać drzwi aluminiowe KARO?

Duże doświadczenie i ciągłe rozwijanie oferty pozwalają nam produkować wysokiej jakości rozwiązania, jak m.in. drzwi przeciwpożarowe aluminiowe czy duże przeszklenia ze świetną izolacją. Wszystko to sprawia, że już od wielu lat cieszymy się nieustającym zaufaniem klientów indywidualnych oraz biznesowych w Poznaniu i nie tylko.

opinie

nasi klienci o nas
39
LAT
DOŚWIADCZEŃ
1634
ZREALIZOWANYCH
ZLECEŃ
97
% ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW
nasi partnerzy
Aliplast - logo
Selt - logo
Winkhaus - logo

potrzebujesz wyceny?

Wypełnij poniższy formularz    Załącz plik (tylko w PDF i max 30 MB)


    Copyright © 2024 KARO ZPHU KASPRZYK R. Wszelkie prawa zastrzeżone.