601 768 777601 624 740
biuro@karo-poznan.pl

Okna aluminiowe - poznań

Duży wybór i nowoczesny design - okna aluminiowe firmy KARO

Wybór

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy duży wybór najwyższej jakości okien aluminiowych o świetnych parametrach technicznych i dostępnych również w dużych rozmiarach. W ofercie firmy KARO znajdują się systemy okienno-drzwiowe czołowych polskich dostawców - są to produkty marek:

  • Aliplast, stanowiące idealny kompromis pomiędzy ceną a jakością,
  • Yawal, skierowane do klientów szukających okien aluminiowych klasy PREMIUM.

Zapewniamy nowoczesne i energooszczędne okna aluminiowe idealne dla domów mieszkalnych, ale też nieruchomości komercyjnych czy budynków użyteczności publicznej. W czasie ich produkcji wykorzystywane są najnowsze technologie i starannie dobrane materiały. Właśnie to połączenie sprawia, że każdy z dostarczanych przez nas elementów nie tylko spełnia najwyższe standardy, ale też staje się prawdziwą ozdobą fasad i wnętrz budynków, w których montowane są nasze okna.

Okna aluminiowe z Poznania

WYSOKA JAKOŚĆ

Przy produkcji okien aluminiowych sięgamy wyłącznie po sprawdzone i wysokiej klasy materiały i systemy okienne. Nad jakością czuwamy na każdym etapie prac, tak by wszystkie nasze okna spełniały oczekiwania nie tylko w momencie zakupu, ale też przez wiele lat użytkowania.

RÓŻNORODNOŚĆ ZASTOSOWAŃ

Oferujemy produkty, których nowoczesny styl świetnie sprawdzi się zarówno w domu czy przy urządzaniu ogrodów zimowych, jak i w przypadku biur i nieruchomości biznesowych. Rozumiemy, że każdy projekt jest inny, dlatego u nas zamówisz okna, które odpowiadają na Twoje indywidualne potrzeby.

ESTETYKA

Elegancki wygląd i mnogość profili zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy szeroki wachlarz kolorów i lakierów, a podążając za najnowszymi trendami w ofercie mamy też lakiery drewnopodobne czy też lakier imitujący rdzę. Wszystko to sprawia, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie!

IZOLACYJNOŚĆ TERMICZNA

Dzięki konstrukcji, na którą składają się trzy komory izolacyjne, specjalne wkłady termiczne i szyby o bardzo dobrych parametrach cieplnych, nasze aluminiowe okna uzyskują świetny współczynnik przenikania ciepła. Doskonałą szczelność okna zapewniają dodatkowo dwie uszczelki przymykowe i jedna środkowa. Systemy okienne będące gwarancją świetnej izolacji termicznej mogą być zastosowane w budownictwie pasywnym.

BEZPIECZEŃSTWO

Popularność okien z aluminium wynika zarówno z ich nowoczesnego wyglądu, jak i z odporności na działanie czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Wybierając stolarkę okienną z aluminium, inwestujesz więc w rozwiązanie na lata. Dużą zaletą jest także bezpieczeństwo — trwała, szczelna i wytrzymała konstrukcja chroni wnętrze domu przed przeciekaniem i utratą ciepła, ale też przed włamaniami.

Dlaczego warto wybrać okna aluminiowe KARO?

Skutecznie łączymy wieloletnie doświadczenie w branży z ciągłym poszukiwaniem nowych i coraz lepszych rozwiązań. Dzięki temu oferta firmy KARO stale się rozwija, a nasi klienci nieustannie cieszą się wysoką jakością okien i usług. Działamy w obrębie 100 km od Poznania, dostarczając zarówno pojedyncze okna dla domów jednorodzinnych, jak i większe zamówienia dla dużych projektów budowlanych. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty i omówienia tego, jak możemy Ci pomóc!

opinie

nasi klienci o nas
39
LAT
DOŚWIADCZEŃ
1634
ZREALIZOWANYCH
ZLECEŃ
97
% ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW
nasi partnerzy
Aliplast - logo
Selt - logo
Winkhaus - logo

potrzebujesz wyceny?

Wypełnij poniższy formularz    Załącz plik (tylko w PDF i max 30 MB)


    Copyright © 2024 KARO ZPHU KASPRZYK R. Wszelkie prawa zastrzeżone.