601 768 777601 624 740
biuro@karo-poznan.pl

Drzwi przesuwne - Poznań

Nowoczesny design i wysoka jakość

Nasze aluminiowe drzwi przesuwne to skuteczne połączenie solidnych nowoczesnych profili i systemów przesuwnych. Zastosowanie starannie wyselekcjonowanych materiałów i produktów od uznanych na rynku producentów pozwala nam tworzyć konstrukcje cechujące się wysokim współczynnikiem izolacji termicznej i świetnymi parametrami technicznymi, tak by podnosiły komfort i funkcjonalność budynku nie tylko bezpośrednio po montażu, ale przez wiele lat użytkowania. Wszystkie oferowane przez nas modele produkowane są z troską o najdrobniejsze szczegóły i uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta.

Wykorzystanie drzwi przesuwnych

Przeszklone drzwi przesuwne to doskonałe rozwiązanie zarówno do domu, jak i do budynków komercyjnych czy użyteczności publicznej. Mogą być stosowane jako drzwi zewnętrzne, na przykład drzwi balkonowe do mieszkania czy drzwi tarasowe, które pozwolą na oddzielenie salonu od ogrodu, zapewniając jednocześnie świetną widoczność. Równie dobrze sprawdzą się jednak we wnętrzach, gdzie mogą służyć na przykład do wydzielenia przestrzeni o różnym zastosowaniu w ramach większych pomieszczeń. Dzięki swojej konstrukcji drzwi przesuwne nie wymagają dużo miejsca w momencie otwarcia, dlatego pasują nie tylko do dużych otwartych przestrzeni, ale też do mniejszego mieszkania.
drzwi przesuwne

Co wyróżnia nasze drzwi przesuwne?

  • Estetyka. Duża różnorodność dostępnych profili i opcji wykończenia pozwala na wykonanie drzwi przesuwnych, których wygląd idealnie dopasuje się do wystroju pokoju. Nie musisz więc martwić się, jak drzwi wpłyną na resztę aranżacji, teraz możesz sprawić, że staną się jej integralną częścią!
  • Trwałość i wytrzymałość. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów, elementów konstrukcji spełniających najwyższe standardy i szkła hartowanego sprawia, że nasze modele są niezwykle wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i te wynikające z codziennego użytkowania. W dodatku swoją jakość utrzymują przez długi czas!
  • Elastyczność. Dostarczymy dokładnie takie drzwi przesuwne, jakich potrzebujesz. U nas zamówisz modele, które pod kątem rozmiaru, koloru i stylu są dostosowane do Twoich oczekiwań i specyfiki Twojego projektu.

Szukasz wysokiej klasy drzwi przesuwnych? Wybierz firmę Karo z Poznania!

W Karo łączymy doświadczenie i innowacyjność, by nieustannie dostarczać naszym klientom najwyższej jakości rozwiązania. Działamy zarówno w Poznaniu, jak i w obrębie 100 km od Poznania — jeśli interesuje Cię nasza oferta, zachęcamy do kontaktu i omówienia szczegółów!

opinie

nasi klienci o nas
39
LAT
DOŚWIADCZEŃ
1634
ZREALIZOWANYCH
ZLECEŃ
97
% ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW
nasi partnerzy
Aliplast - logo
Selt - logo
Winkhaus - logo

potrzebujesz wyceny?

Wypełnij poniższy formularz    Załącz plik (tylko w PDF i max 30 MB)


    Copyright © 2024 KARO ZPHU KASPRZYK R. Wszelkie prawa zastrzeżone.