601 768 777601 624 740
biuro@karo-poznan.pl

O nas

Jesteśmy producentem solidnych okien i drzwi aluminiowych.

Na przestrzeni 39 lat na rynku stolarki otworowej produkty firmy Karo z Poznania sprzedawane są nie tylko w całej Polsce, ale i podbijają najbardziej odległe zakątki Europy. Nasze hale produkcyjne wyposażone są w najnowocześniejsze, spełniające wysokie standardy, maszyny do produkcji i obróbki profili aluminiowych. Skupiamy się na dostarczeniu naszych produktów do budynków użyteczności publicznej oraz domów jednorodzinnych. Posiadamy szereg certyfikatów m.in. przeciwpożarowe EI60, EI30, oraz antywłamaniowe RC3 przez co kompleksowo obsługujemy nowopowstałe obiekty.

nasza historia

Firma KARO została założona w 1983 r. Na początku zajmowaliśmy się produkcją rolet zewnętrznych lecz w ciągu ostatnich kilku lat wraz z dynamicznym rozwojem firmy naszym głównym produktem sprzedaży jest stolarka aluminiowa.  Ze względu na to, że stolarka aluminiowa nas fascynuje z roku na rok poszerzamy naszą ofertę.
Znajdziecie u nas nowoczesne systemy przesuwne, energooszczędne okna, a także różnego rodzaju drzwi czy też stolarkę przeciwpożarową  oraz konstrukcje antywłamaniowe na które posiadamy odpowiednie certyfikaty. Aby kompleksowo obsługiwać domy jednorodzinne posiadamy w ofercie również żaluzje fasadowe, rolety oraz pergole. Prawie 40 lat nieprzerwanie na rynku gwarantują wysoką jakość naszych wyrobów oraz zaufanie jakim obdarzyli nas klienci. Zawsze są oni na pierwszym miejscu i staramy się spełniać ich najmniejsze oczekiwania.

energooszczędne

okna ALUMINIOWE

Okna aluminiowe to dobre rozwiązanie w przypadku dużych przeszkleń. Okna są lekkie, wytrzymałe, dobrze trzymają ciepło. Nasze nowoczesne systemy okienne spełniają najwyższe wymogi jakościowe. Korzystnie wpływają na ochronę środowiska. Nasze okna są odporne na działanie warunków atmosferycznych, są bezpieczne i eleganckie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji stolarki okiennej, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości produkty, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Aby sprostać oczekiwaniom klientów działamy na systemach okiennych marki Aliplast oraz Yawal.

niezawodne

drzwi alUMINIOWE

W naszej ofercie posiadamy ekskluzywne, nowoczesne drzwi aluminiowe zewnętrzne i wewnętrzne. Są one odporne na działanie warunków atmosferycznych, trwałe, eleganckie dobrze trzymają ciepło w mieszkaniu. Znajdziesz u nas idealne rozwiązania dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Nasze produkty są wykonywane z najwyższej jakości materiałów przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Nasze pasywne drzwi zapewniają ciepło i bezpieczeństwo. Dostarczamy drzwi pasujące do Twojego stylu i domu.

zalety współpracy z nami

Jakość naszej stolarki
i usług

Potwierdzają to posiadane przez nas świadectwa i certyfikaty. Najlepszą wizytówkę dla naszej firmy stanowią jednak liczne grupy zadowolonych klientów.

Własne środki transportu

Dzięki temu zapewniamy regularne i terminowe dostawy.

Estetyka i precyzja

W naszej pracy kierujemy się poczuciem estetyki, dlatego szczególną uwagę zwracamy na precyzję wykończenia.

Indywidualne podejście

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, służąc radą i pomocą w podjęciu ważnych decyzji dotyczących wyboru optymalnych rozwiązań technicznych, ustalenia koniecznego zakresu prac remontowych, uniknięcia niepotrzebnych kosztów, doboru materiałów wykończeniowych. Zawsze chętnie poświęcimy Państwu swój czas.

Brak ukrytych kosztów

Za dokonywane przez nas pomiary sporządzane projekty i wyceny nie pobieramy żadnej opłaty. Wizyty naszych doradców nie są dla Państwa w żaden sposób zobowiązujące.

Opieka nad Klientem

Opiekę nad Klientem rozpoczynamy w chwili pierwszego kontaktu i nie kończymy jej nawet po upływie okresu gwarancji. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Gwarancja i serwis

Udzielamy gwarancji na nasze produkty i usługi. Zapewniamy też stałą obsługę serwisową w kraju i za granicą.

Wykwalifikowana kadra

Firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników. Kadra zarządzająca posiada wymagane przepisami uprawnienia do nadzorowania prac budowlanych, a pracownicy działu produkcji stolarki, remontów i montażu są ciągle szkoleni.

opinie

nasi klienci o nas
39
LAT
DOŚWIADCZEŃ
1634
ZREALIZOWANYCH
ZLECEŃ
97
% ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW
nasi partnerzy
Aliplast - logo
Selt - logo
Winkhaus - logo

potrzebujesz wyceny?

Wypełnij poniższy formularz    Załącz plik (tylko w PDF i max 30 MB)


    Copyright © 2024 KARO ZPHU KASPRZYK R. Wszelkie prawa zastrzeżone.